BERAT KANDİLİ ÖZEL

30 Nisan 2018 Pazartesi-20:00

BERAT GECESİ FATİH CAMİİ’NİN MANEVİ ATMOSFERİYLE TVT’DE İHYA EDİLİYOR

Af ve mağfiretin bol olduğu mübarek Berat Kandili TVT ekranlarında büyük bir coşkuyla karşılanıyor. Dua kapılarının ardına kadar açıldığı gecenin öneminin anlatılacağı Berat Kandili Özel programı, Türkiye’nin önde gelen hafız ve mevlithanları ile Fatih Camii’nden canlı olarak ekrana taşınacak.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının gelişini müjdeleyen Berat Kandili tüm coşkusuyla TVT’de ihya ediliyor. Fatih Camii’nden canlı olarak izleyicisiyle buluşacak olan programda Berat Kandili’nin Müslüman’a verdiği manevi hediyeler anlatılacak. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, af ve mağfiret gecesi olan Berat Kandili’nde dualarıyla ellerin semaya açılmasına vesile olacak.

Programda ayrıca Faruk Yazar, Furkan Tıraşçı , Metin Çakar, Adem Karabey, Mehmet Göregen, Mehmet Emin Güler, İshak Danış Kur’an-ı Kerim tilavetleriyle, Ali Rıza Şahin ve ilahi grubu seslendirecekleri ilahilerle gönüllerin pasını silecek.

Fatih Camii’nden izleyiciye ulaşacak olan Berat Kandili Özel programı Pazartesi akşamı saat 20.00’da Kanal 7 ortak canlı yayınıyla TVT’de.