KADİR GECESİ ÖZEL

10 Haziran 2018 Pazar-21:30

 

BİN AYDAN DAHA HAYIRLI KADİR GECESİ TVT’DE KUTLANIYOR

Dua kapılarının ardına kadar açıldığı Kadir Gecesi TVT ekranlarında büyük bir coşkuyla karşılanıyor. Allah’ın kullarına lütfu olan bu mübarek gecenin ruhu Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, ünlü hafızlardan Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla Fatih Camii’nden izleyicilere aktarılacak.

Af ve mağfiret isteyenler için çok kıymetli olan bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi Fatih Camii’nde gerçekleştirilecek olan özel yayınla TVT ekranlarında ihya edilecek. Kur’an-ı Kerim’in hediye edildiği mübarek gece, okunacak sureler, ilahiler ve yapılacak dualarla izleyicilerle birlikte kutlanacak. Gecenin duası emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan tarafından yapılırken Muhsin Kara, Necdet Ergin, Ferruh Muştuer, Adem Karabey, Aziz Hardal, Muhammed Sizcan Kur’an-ı Kerim tilavetleriyle gönüllerin pasını silecek.  Programda ayrıca Ali Rıza Şahin İlahi Grubu seslendirecekleri ilahilerle kalplere dokunacak.

Fatih Camii’nin huzur veren atmosferinde gerçekleşecek olan program, gecenin manevi hazzını ekranlara taşıyacak.

Kadir Gecesi Özel programı Kanal 7 ortak canlı yayınıyla 10 Haziran Pazar akşamı canlı yayınla saat 21.30’da TVT ekranlarında.