REGAİP KANDİLİ ÖZEL

Perşembe 19:45

ÜÇ AYLAR REGAİP KANDİLİ ÖZEL İLE TVT’DE KARŞILANIYOR

Üç ayların müjdecisi Regaip Kandili bu yıl Fatih Camii’nden ekrana gelecek olan çok özel programla karşılanacak. Emekli diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın duahanlığını üstleneceği gecede Kur’an-ı Kerim tilavetleri, ilahiler ve gecenin maneviyatını yansıtan çok özel dualarla izleyicilerin gönüllerinin pası silinecek.

Müslümanlar için büyük bir öneme sahip olan üç ayların incisi Regaip Kandili adına yaraşır bir programla TVT’de ihya edilecek. İstanbul’un simgelerinden Fatih Camii’nde gerçekleşecek olan programın açılış konuşmasını ve duahanlığını Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Necmettin Nursaçan yapacak. Recep Yasan, Adem Karabey, Bünyamin Topçuoğlu, Furkan Tıraşçı okuyacakları Kur’an-ı Kerim tilavetleriyle, Ali Rıza Şahin ve ilahi grubu ise kalpleri titreten ilahileriyle gecenin nurunu ekrana yansıtacak.

Allah’ın lütfunun bol olduğu bu özel gecede yapılacak ibadetler ve edilecek dualar Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle Regaip Kandili Özel’de yer alacak.

Regaip Kandili Özel programı, Fatih Camii’nden Kanal 7 ortak canlı yayınıyla 22 Mart Perşembe günü 19:45’de TVT ekranlarında…