ÖMER DÖNGELOĞLU İLE SAHUR VAKTİ

Her gün- 01:45

15 Mayıs 2018, Salı

RAMAZAN BEREKETİ SAHUR VAKTİ’NDE

On bir ayın sultanı Ramazan ayının sevinci TVT ekranlarında yaşanıyor. Ömer Döngeloğlu’nun sunumuyla Sahur Vakti Ramazan’ın coşkusunu Başakşehir Sular Vadisi’nden ekranlara taşıyacak.

Bir Ramazan klasiği haline gelen Sahur Vakti bu yıl da izleyicilerini sahurda yalnız bırakmıyor. Ramazan ayının vazgeçilmez programı Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti Başakşehir Sular Vadisi’nden canlı yayınla sahur sofralarını şenlendirecek. Oruç tutmaya hazırlananların manevi güç bulduğu Sahur Vakti, merak edilen sorulara Kur’an-ı Kerim ve hadisler ışığında yanıt arayıp, İslamiyet’in önemli olaylarını izleyiciye aktaracak. Ömer Döngeloğlu, Allah’ın insanlara bahşettiği bu mübarek ayın faziletlerini Sahur Vakti’nde anlatacak. İslamiyet’in doğuşundan yayılışına yaşananların ele alınacağı Sahur Vakti, dini doğru yaşamak için özen gösterilmesi gereken hususlara yer verecek.

Müslümanların bolluk ve bereketle taçlandırıldığı bu mübarek ayın faziletleri, izleyicilerin akıllarına takılan sorular, bu mübarek ayda sunulan fırsatları değerlendirmek için yapılması gerekenler Sahur Vakti’nde ekrana getirilecek.

Ömer Döngeloğlu’nun sunumuyla Başakşehir Sular Vadisi’nden izleyicisiyle buluşacak olan Sahur Vakti Ramazan boyunca her gece 01:45’te Kanal 7 ortak canlı yayınla TVT’de…