YERLİ DİZİ “AFFET BENİ”

Her Gün

Cemil, Piraye’nin kocası Sinan’ın aslında ölmediğini, yaşadığını, dahası çok zengin bir adam olduğunu öğrenir. Ve Sinan ölmek üzeredir. O ölünce bütün miras Ömer’e kalacaktır. Eğer Piraye ile evlenirse bu servetin başına geçebilecektir. Ama bu gerçeği şimdilik saklamak zorundadır. Ta ki Sinan ölene ve kendisi Piraye ile evlenene kadar.

Öte yandan Selim, ölmek üzere olan ağabeyi Sinan’ın Piraye’yi bulmaması ve bir oğlu olduğunu öğrenmemesi için ağabeyinin Piraye’yi bulmak için peşine taktığı dedektifi satın alır ve Piraye’nin öldüğü yalanını söyletir.

Zavallı küçük Ömer ise tehditler yüzünden giderek bir sokak çetesinin eline düşmek üzeredir. Kap kaç ve hırsızlıkla geçinen bu çete Ömer’i hayatın karanlık yüzüyle tanıştıracaktır. Bu arada sokak çetesinin elinden kurtaran Cemil, Ömer’in tuhaf bir aşkla sevdiği Piraye’nin oğlu olduğunu öğrenince dört ayak üstüne düştüğünü anlar. Artık ailenin içine girecek ve Piraye’yi evliliğe ikna edecek kadar yakındır. Cemil karanlık emeli için adım adım ilerler.