SİNAN YILMAZ’LA KARADENİZ SHOW

Her Salı 22:45

KARADENİZ’İN SEMPATİK ÇOCUĞU SİNAN YILMAZ  TVT’DE

TVT ekranlarında yepyeni bir müzik eğlence programı başlıyor. Karadeniz müziğinin sempatik ismi Sinan Yılmaz yeni yayın döneminde Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show’la izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sevilen sanatçıların konuk edileceği Sinan Yılmaz İle Karadeniz Show’da eğlenceli sohbetler ve kalplere dokunan türkülerle Anadolu’nun otantik motifleri ekrana taşınacak.

Sevilen sanatçı Sinan Yılmaz, TVT ekranlarında yayınlanacak olan Sinan Yılmaz İle Karadeniz Show’la sevenleriyle buluşuyor. Yüksek enerjisiyle yerinde duramayan Sinan Yılmaz’ın neşeli ve samimi sunumuyla ekrandaki yerini alacak olan program türküler, halaylar ve horonlarla Salı akşamlarına renk katmaya geliyor. Çok sevilen sanatçılar, renkli konuklarla izleyenleri ekran başına kilitleyecek olan Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show kah hüzünlü kah kıpır kıpır şarkılarla kulakların pasını silecek.

En sevilen türküler, ünlü konuklar, renkli sohbetler ve Türkiye’nin yedi bölgesinden halk oyunlarıyla Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show 18 Eylül Salı’dan itibaren her Salı 22:45’de Kanal 7 Avrupa ortak yayınıyla TVT’de.