BERAT KANDİLİ ÖZEL

19 Nisan 2018 Cuma-22:15

RAMAZAN’IN MÜJDECİSİ BERAT KANDİLİ TVT’DE KARŞILANIYOR

Dua kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Berat Kandili TVT ekranlarında büyük bir coşkuyla karşılanıyor. Affın ve mağfiretin bol olduğu gecenin nuru, Necmettin Nursaçan’ın duahanlığında Türkiye’nin önde gelen hafız ve mevlithanları ile Fatih Camii’nden canlı yayınla ekrana taşınacak.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının yaklaştığını müjdeleyen Berat Kandili tüm coşkusuyla TVT’de ihya ediliyor. Fatih Camii’nden canlı olarak izleyicisiyle buluşacak olan programda, Berat Kandili’nin Müslümanlar için önemi, bu gecenin maneviyatını yükseltecek ibadetler ve dualar hakkında bilgi verilecek. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, geceye özel dualarıyla ellerin semaya açılmasına vesile olacak.

Programda ayrıca Muhsin Kara, Aziz Hardal , Ahmet Sarıkaya, Adem Karabey, Bekir Köse ve Yunus Balcıoğlu, Kur’an-ı Kerim tilavetleriyle, Ali Rıza Şahin ile ilahi grubu seslendirecekleri ilahilerle gönüllerin pasını silecek.

Fatih Camii’nden izleyiciye ulaşacak olan Berat Kandili Özel programı Cuma akşamı saat 22.15’de Kanal 7 ortak yayınıyla TVT’de.