REGAİP KANDİLİ ÖZEL

7 Mart Perşembe 21:15

DUALARIN KABUL OLDUĞU REGAİP KANDİLİ TVT’DE İHYA EDİLİYOR

Mübarek üç ayların başladığını müjdeleyen Regaip Kandili bu yıl Fatih Camii’nden gerçekleşecek olan çok özel programla TVT ekranlarında ihya edilecek. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın duahanlığını üstleneceği gecede Kur’an-ı Kerim tilavetleri, ilahiler ve gecenin maneviyatını yansıtan çok özel dualarla izleyicilerin gönüllerinin pası silinecek.

Müslümanlar için çok kıymetli olan üç ayların başlangıcı Regaip Kandili TVT’de karşılanacak. İstanbul’un tarihi camilerinden Fatih Camii’nden ekrana gelecek olan programın açılış konuşmasını ve duahanlığını Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Necmettin Nursaçan yapacak. Programda ayrıca Abdullah Altun, Aziz Hardal, Adem Karabey, Bünyamin Topçuoğlu, Esat Şahin, Fatih Kaya okuyacakları Kur’an-ı Kerim tilavetleriyle, Ankara İlahi Grubu ise kalpleri titreten ilahileriyle gecenin nurunu ekrana yansıtacak.

Dua kapılarının açık olduğu bu özel gecede eller semaya Necmettin Nursaçan’ın dualarıyla açılacak, geceye özel ibadetler canlı yayında anlatılacak.

Allah’ın lütfunun bol olduğu bu özel gecede yapılacak ibadetler ve edilecek dualar Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle Regaip Kandili Özel’de yer alacak. Regaip Kandili Özel Kanal 7 ortak yayınıyla TVT’de ihya edilecek.